Після невдачі штурму Харкова російські війська зосередилися у зоні ООС на розширенні фактичних меж Л/ДНР до меж областей. Для цих цілей територію треба взяти в отточення і захопити населені пункти. Спочатку потрібно створити «котёл», замкнувши його в Ізюмі. У цьому місті у другій половині березня точаться запеклі бої.
На 23 березня 2022 стало відомо, що противник під Ізюмом втратив 60% військ. Незважаючи на переважаючі сили, у російських військ залишаються проблеми з логістикою та тиловим забезпеченням.
Підрозділи штурмовиків залишаються без підтримки, особовий склад деморалізовано.
Інші напрями фронту
Водночас на Волинському напрямку все спокійно, розвідка підтверджує повернення військових підрозділів до Білорусі до місць постійної дислокації. Проте Генштаб ЗСУ попереджає, що Лукашенко утримує на кордоні значне військове угруповання для наступу на Україну. Але масові рапорти кадрових військовослужбовців його зупиняють.
Основною метою вторгнення та військової допомоги РФ з боку Білорусі військові експерти вважають розосередження ЗСУ.
У Слобожанському напрямку спостерігається перегрупування військ РФ для блокування Харкова та Сум.
На Донецькому напрямку бої ведуться біля Рубіжного, Сєверодонецька, Попасної, Верхньоторецького, Мар’їнки та у Маріуполі. Особливого просування військ РФ немає, вони зазнають серйозних втрат, але намагаються наростити живу силу за рахунок резервістів з території Л/ДНР.
У Таврійському напрямі суттєвих зіткнень немає. У Джанкой стягується військова техніка та особовий склад.
Генштаб ЗСУ повідомляє, що противнику буде важко відновити бойові резерви.