Військові новини в Україні
  • Головні новини
  • Оперативні новини
  • Озброєння
  • Политика
  • Біженці
  • Думка
No Result
View All Result
Військові новини в Україні
  • Головні новини
  • Оперативні новини
  • Озброєння
  • Политика
  • Біженці
  • Думка
No Result
View All Result
Військові новини в Україні
No Result
View All Result

Пентагон: підрозділи ЗС РФ залишають зону ЧАЕС та Славутич

Що росіяни залишають ядерний об'єкт, про це заявив і Енергоат. Те саме підтверджує Пентагон. Також є дані, що 100 одиниць техніки у складі двох колон із зони ЧАЕС вже повернулися до Білорусі.

Окупанти викопали окопи у Червоному лісі ЧАЕС

На сьогоднішній день на ЧАЕС залишилася невелика кількість військовослужбовців ЗС РФ. До подібних заходів, щоб залишити радіоактивну зону, також призвели симптоми променевої хвороби у солдатів, які окопувалися в зараженому Червоному лісі.

You Might Also Like

1-41 день війни – Російське вторгнення в Україну у лютому 2022 року

18+ Ірпінь та Буча – безліч по-звірячому вбитих жителів: страшна спадщина російського світу

Російські військові не мають сил, щоб взяти Чернігів і перетворити його на Маріуполь

Підрозділи не лише покидають ЧАЕС, а й місто Славутич.

Окупанти скоїли самогубство

Фахівці раніше повідомляли, що перебування без захисного екіпірування у Червоному лісі на важкій техніці – це самогубство. Солдати отримали значні дози опромінення, що проявилися вже за кілька днів. Бунт, що назрівав, зажадав від командирів прийняти рішення про виведення підрозділів із зони ЧАЕС.

Операція «Сніжок-2»

Те, що відбувається в зоні ЧАЕС, знаючим фахівцям нагадало операцію «Сніжок» часів Радянського союзу. У ній брало участь приблизно 45 тисяч військових.

У той період на Тоцькому полігоні випробовували ядерну зброю. З Ту-4 була скинута плутонієва бомба потужністю 40-60 кілотон і винищувачами її знешкодили. Потім туди пішли солдати, у яких з екіпірування були лише протигази. Близько 2/3 військових, які брали участь у навчаннях, протягом кількох років померли. Інші жили в муках, у тих, що залишилися живими, народжувалися хворі діти.

Зараз військовослужбовці ЗС РФ у зараженому лісі Червоний ліс пройшли зоною, забороненою до відвідування, викопали окопи, сконцентрували боєприпаси, які можуть здетонувати і підняти радіоактивний пил, який дійде до Європи.

Російські військові вже скаржаться родичам, що отримали опромінення, але їхнє командування ігнорує. Незважаючи на вихід двох колон техніки, сили та боєприпаси акумулюються в зоні ЧАЕС, тому очікується, що ми спостерігаємо операцію «Сніжок-2». Російським військовим у Червоному лісі можна побажати викопати найглибші окопи та набратися «сил».

Tags: РозвідкаЯдерна загроза
admin

admin

Next Post
Російське вторгнення в Україну

Арестович: у Сумську область заходять нові підрозділи окупантів

Заборонені протипіхотні міни

ЗС РФ встановлює в Україні заборонені протипіхотні міни із сейсмічними датчиками

Please login to join discussion

Категорії

  • Актуальне
  • Біженці
  • Ветераны
  • Гуманітарна допомога
  • Думка
  • Озброєння
  • Оккупанты
  • Оперативні новини
  • Политика
  • Санкції

Мітки

Бої за Донбас Бої за Маріуполь Бої за Одесу Бої за Херсон Бої за Чернігів Бої у Запоріжжі Бої у Києві Бої у Харкові Втрати окупантів Злочини Озброєння ЗСУ Проти російських олігархів Розвідка Російське вторгнення в Україну Хроніка Ядерна загроза

Останні дописи

  • 1-41 день війни – Російське вторгнення в Україну у лютому 2022 року
  • Teal Drones для України

© 2022 Військові новини в Україні.

No Result
View All Result
  • Головні новини
  • Оперативні новини
  • Озброєння
  • Политика
  • Біженці
  • Думка

© 2022 Військові новини в Україні.

This website uses cookies. By continuing to use this website you are giving consent to cookies being used. Visit our Privacy and Cookie Policy.